O nás

Intimní nahrávací studio V Háji se zaměřuje na alternativní hudební směry, sólové projekty, písničkáře, dua, tria. Nahrávací studio V Háji nahrává kromě hudby i mluvené slovo, reklamní spoty, znělky apod..

Kombinuji kvalitní mikrofony, preampy, kabely atd. s přirozeně řešenou akustikou a střídáním povrchů obložení stěn a stropu.

Pracuji s programy: Logic Pro X, Pro Tools, Acid, Sound Forge, Sony Vegas… tedy jak s počítači Apple tak s platformou Windows. Poradím s nastavením a seřízením nástrojů. Mohu vám poradit i s aranží.

Jsem nakloněn všem netradičním postupům při nahrávání, jako je vytváření originálních ruchů a zvuků, neobvyklých rytmických podkladů…
Beru nahrávaní jako součást tvorby. Ve vybavení studia je spousta nástrojů, které můžete použít i vy.
Než řeknu, že něco nejde, nejdřív to zkusím. A ono to většinou jde…

Podobně přistupuji i k tvorbě videa, které jsem začal dělat v podstatě pro svou vlastní potřebu a učím se doslova za pochodu.

Intimní nahrávací studio V Háji je také vhodné pro začínající muzikanty, kteří ještě nemají zkušenost s nahráváním nebo se chtějí připravit na nahrávání ve „velkém“ studiu. Sám jsem kdysi začínal a vím, jaké to jsou pocity. Často je mám dodnes…

Vím, jak je důležitá atmosféra a rozpoložení muzikantů při nahrávání a jak nahrávka působí, když se na ni přenese „TA“ správná nálada. Vím, jakou neplechu dovede napáchat nervozita. Proto jsem trpělivý a snažím se najít kompromis mezi ideálem a momentálními možnostmi muzikantů. Mám raději nahrávku s atmosférou a „drivem“ než perfekcionalistickou, ale sterilní zvukovou konzervu. Avšak řídím se samozřejmě hlavně vaším přáním a záměrem. Nahrávka se musí líbit hlavně vám.

Mohu nahrávat celou kapelu dohromady (až 10 nástrojů najednou) nebo postupně jednotlivé nástroje. S mobilní technikou umím nahrávat i v místech, kde chybí energie elektrická, ale bývá často energie zcela jiná. Obraťte se na mě tedy i v případě, chcete-li nahrávku z opuštěného místa. Dokážu dopravit muzikanty i s nástroji na nahrávání.

Nahrávací studio se nachází v Krakově (okres Rakovník) v klidném prostředí domku se zahradou.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail